Kontaktid

Nimi               Ametikoht Telefon Mobiiltelefon E-mail  
Kohila vallavalitsus üldnumber 4894760   vallavalitsus(at)kohila.ee  
Heiki Hepner vallavanem 4894761 55560088 heiki.hepner(at)kohila.ee    
Anu Suviste vallasekretär 4894766 59819557 anu.suviste(at)kohila.ee    
Piia Liht sekretär- asjaajaja 4894760 55560082 piia.liht(at)kohila.ee    
Merle Beljäev avalike suhete nõunik 4894797 53423483 merle.beljaev(at)kohila.ee    
Argo Luik abivallavanem 4894762 55560069 argo.luik(at)kohila.ee    
Väino Maasalu sotsiaalnõunik 4894788 55560086 vaino.maasalu(at)kohila.ee    

Helen-Mai Voogand

jurist

4894766

56606911

helen-mai.voogand(at)kohila.ee

   
Piret Puun finantsnõunik 4894782 55560098 piret.puun(at)kohila.ee    
Varje Kajaste maanõunik 4894769 55560081 varje.kajaste(at)kohila.ee    
Liia Hallapuu pearaamatupidaja asetäitja 4894781 55560035 liia.hallapuu(at)kohila.ee    
Anne Laas vanemraamatupidaja 4894768   anne.laas(at)kohila.ee    
Riina Hämarsalu raamatupidaja 4894783   riina.hamarsalu(at)kohila.ee    
Marika Hinrikson raamatupidaja 4894784   marika.hinrikson(at)kohila.ee    
Nele Leitaru keskkonnanõunik  4894764 55560084 nele.leitaru(at)kohila.ee    
Meeri Ehandi  haridusnõunik 4894791 56224000 meeri.ehandi(at) kohila.ee    
Triin Voodla lastekaitsespetsialist 4894795 55560091 triin.voodla(at)kohila.ee    
Kalver Künnapuu ehitusnõunik 4894786 55560080 kalver.kunnapuu(at)kohila.ee    
Tea Raudsep ehituskonsultant 4894787 55585061 tea.raudsep(at)kohila.ee    
Erki Freiberg ehitusspetsialist 4894796 55560036 erki.freiberg(at)kohila.ee    
Jüri Rand ehituse juhtivspetsialist 4894763 58999392 juri.rand(at)kohila.ee  
Maris Uutma sotsiaaltööspetsialist 4894789 55527661

maris.uutma(at)kohila.ee

 

Sigrid Põld (Lapsehoolduspuhkusel)

kultuurinõunik 4894792 55512239 sigrid.pold(at)kohila.ee    

Aire Havakats

kultuurinõunik

4894792

55512239

aire.havakats(at)kohila.ee

 

Herkki Olo arendusnõunik 4894793 55560097 herkki.olo(at)kohila.ee    
Valeri Tõrik korrakaitsespetsialist 4894798 55560089 valeri.torik(at)kohila.ee    
Anu Adamson vallaaednik 4894799 56223000 anu.adamson(at))kohila.ee    
Malle Laes pearaamatupidaja 4894780 56225000 malle.laes(at)kohila.ee  
Sille Rõõmus       vallaarhitekt 4894870 55531769 sille.roomus(at)kohila.ee