Kontaktid

Nimi               Ametikoht Telefon Mobiiltelefon E-mail Skype  
Kohila vallavalitsus üldnumber 4894760   vallavalitsus(at)kohila.ee    
Heiki Hepner vallavanem 4894761      55560088 heiki.hepner(at)kohila.ee    
Anu Suviste jurist 4894766 56606911 anu.suviste(at)kohila.ee kohila.vv.jurist  
Piia Liht sekretär- asjaajaja 4894760 55560082 piia.liht(at)kohila.ee    
Jaanus Kõrv avalike suhete nõunik 4894797 56637037 jaanus.korv(at)kohila.ee kohila.vv.avalikudsuhted  
Argo Luik abivallavanem 4894762 55560069 argo.luik(at)kohila.ee kohila.vv.abivallavanem  
Väino Maasalu sotsiaalnõunik 4894788 55560086 vaino.maasalu(at)kohila.ee kohila.vv.sotsiaalnounik  
Ahto Järvela vallasekretär 4894767 56637033 ahto.jarvela(at)kohila.ee kohila.vv.vallasekretar  
Piret Puun finantsnõunik 4894782 55560098 piret.puun(at)kohila.ee kohila.vv.rahandusnounik  
Varje Kajaste maanõunik 4894769 55560081 varje.kajaste(at)kohila.ee kohila.vv.maakorraldaja  
Liia Hallapuu pearaamatupidaja asetäitja 4894781 55560035 liia.hallapuu(at)kohila.ee kohila.vv.vanemraamatupidaja  
Anne Laas vanemraamatupidaja 4894768   anne.laas(at)kohila.ee kohila.vv.maanounik  
Riina Hämarsalu raamatupidaja 4894783   riina.hamarsalu(at)kohila.ee kohila.vv.raamatupidaja  
Marika Hinrikson raamatupidaja 4894784   marika.hinrikson(at)kohila.ee    
Made Saadve keskkonnanõunik  4894764 55560084 made.saadve(at)kohila.ee kohila.vv.keskkonnanounik  
Janika Niitsoo haridusnõunik 4894791 56224000 janika.niitsoo(at) kohila.ee kohila.vv.haridusnounik  
Triin Voodla lastekaitsespetsialist 4894795 55560091 triin.voodla(at)kohila.ee    
Rein Ailt arhitekt 4894785 55560085 rein.ailt(at)kohila.ee kohila.vv.vallaarhitekt  
Kalver Künnapuu ehitusnõunik 4894786 55560080 kalver.kunnapuu(at)kohila.ee kohila.vv.ehitusnounik  
Tea Raudsep ehituskonsultant 4894787 55585061 tea.raudsep(at)kohila.ee kohila.vv.ehituskonsultant1  
Erki Freiberg ehitusspetsialist 4894796 55560036 erki.freiberg(at)kohila.ee kohila.vv.ehituskonsultant2  
Rein Kolon sotsiaaltööspetsialist 4894789 55560087 rein.kolon(at)kohila.ee kohila.vv.sotsiaaltoospetsialist  

Sigrid Põld

kultuurinõunik 4894792 55512239 sigrid.pold(at)kohila.ee kohila.vv.kultuurinounik  
Inna Laanmets arendusnõunik 4894793 55560097 inna.laanmets(at)kohila.ee kohila.vv.arendusnounik  
Valeri Torik korrakaitsespetsialist 4894798 55560089 valeri.torik(at)kohila.ee kohila.vv.korrakaitsespetsialist  
Anu Adamson vallaaednik 4894799 56223000 anu.adamson(at))kohila.ee    
Malle Laes pearaamatupidaja 4894780 56225000 malle.laes(at)kohila.ee kohila.vv.pearaamatupidaja
Sille Rõõmus         vallaarhitekt                            4894870      55531769 sille.roomus(at)kohila.ee