Ühistransport

 Bussi- ja rongigraafikud:

Parkimise kaart  on koostatud infomaterjaliks ürituste korraldajatele ja külalistele, et hõlbustada parkimise korraldust suuremate sündmuste ajal. Vt SIIT:

Vallaliinide info

Alates homsest 26. juunist teisipäeviti uus suvine bussiliin Kohila 13

22. juunist lõpetasid Kohila valla bussiliinid suveks sõitmise. 26. juunist 28. augustini avatakse uus suvine bussiliin Kohila 13, mis sõidab üks kord nädalas – teisipäeviti – Kohilasse ja sealt kahe tunni pärast tagasi. Bussiliini avamise eesmärk on pakkuda koolivälisel ajal elanikele paremaid võimalusi Kohilasse poodi, apteeki, vallamajja, raamatukokku jm minekuks. Bussi üks ring sõidab Urge – Prillimäe – Salutaguse – Pahkla, teine ring Aespa – Sutlema – Hageri – Pihali – Adila - Rabivere suunal. Sutlema-Pihali-Adila-Rabivere-Hageri piirkonda teenindab vaid Kohilast kl 11.35 tagasi sõitev buss, sest hommikul läbib seda suunda Kohila suunal ka maakonnaliini buss nr 9 Rapla - Adila - Hageri - Sutlema - Kohila.  

Kohila 13 sõit on reisijatele tasuta (nagu on olnud seni ka teistel Kohila kohalikel bussiliinidel), see tasutakse Kohila valla eelarvest ning ei ole seotud riigipoolse maakonnaliinidel tasuta sõidu plaaniga.

Kohila 13 sõiduplaan

NB! Kiire operatiivinformatsiooni saamiseks ja  kui toimuvad hilinemised ja varem väljumised peatustesse/peatustest ning busside ära jäämised liinilt, palume pöördumised teha ATKO Liinid OÜ kontaktil 6272 737 Grete Alviste või ATKO Liinid OÜ dispetšerile: 641 8218. Kättesaadav 24/7.

Sõiduplaanidest ja marsruutidest mitte kinnipidamiste, sõidukite ületäituvuse ning ettepanekute tegemiseks liinide muutmiseks palume esitada teade MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskuse kontaktil info@harjuytk.ee, kes on Kohila valla siseliinide teenuse tellija ning jälgib avaliku teenindamise lepingu täitmist.
Siseliinidel on kõikidel tasuta sõiduõigus.