Ühistransport

 Bussi- ja rongigraafikud:

Parkimise kaart  on koostatud infomaterjaliks ürituste korraldajatele ja külalistele, et hõlbustada parkimise korraldust suuremate sündmuste ajal. Vt SIIT:

Vallaliinide info

Muudatused maakonnaliinide bussigraafikutes

 

Alates 10.12.2018 jõustuvad muudatused Raplamaa avalikel bussiliinidel 1, 5, 10, 13, 16, 18, 25, 35.  Sõiduplaanid on nähtavad www.peatus.ee alates 05.12.2018.

Liin 1     Rapla bussijaam – Rapla raudteejaam Sõiduplaan muutub seoses Elroni sõiduplaani muudatusega. Sõiduplaan muutub alates 09.12.2018.

Liin 5     Rapla – Kuimetsa – Vahastu Sõiduplaanis võvad olla muutunud väljumisajad peatustes. Raplast kell 13.35 (kuni 09.dets. väljub 13.30) ja 18.15 väljumisele on lisandunud Urke ja Vaopere peatus.

Liin 10 Rapla – Juuru – Järlepa – Kohila – Hageri - Pihali Muutuvad väljumisajad peatustes seoses Elroni sõiduplaani muudatusega.

Liin 13 Kohila – Hageri – Aespa - Kohila Hommikuse väljumise aega on tõstetud 1-5 minutit varasemaks (oleneb peatusest) seoses Elroni sõiduplaani muudatusega.

Liin 16 Rapla – Raikküla - Järvakandi Liin on osaliselt nõudeliin. Nõudepeatused on Koogiste, Lokuta, Tugeda ja Nõmmiksaare. Nõudepeatused on lisatud kell 12:35 Raplast väljuvale reisile. Tagasisuunal väljub buss Koogistest 13.35; Lokutalt 13:41; Tugedalt 13:46; Nõmmiksaarest 13:49. Nõudepeatusest sisenemiseks tuleb buss hiljemalt eelmise päeva õhtul kell 18.30-ks ette tellida (vaata täpsemalt nõudeliini kasutamise juhist). Eidaperesse liin nr.16 alates 10.detsembrist ei sõida.

Liin 18  Rapla - Kohila Raplast 15.38 väljuv buss hakkab uue sõiduplaani järgi väljuma 15.55. Järlepa kaudu tagasi sõites hakkab 16.06 Kohila raudteejaamast väljuv buss edaspidi väljuma 16.27. Muudatus on tehtud seoses Elroni sõiduplaani muudatusega.

Liin 25 Rapla – Kohila - Tallinn Muutunud on väljumisajad Mahlamäe ja Rapla bussijaama peatusest ning seoses sellega võib olla muudatusi ka teiste peatuste aegades.

Liin 35 Märjamaa – Kivi-Vigala Muutunud on hommikuse reisi väljumisajad Märjamaalt ja Kivi-Vigalast. Hommikune buss sõidab uue sõiduplaani järgi Kivi-Vigalast Märjamaale tagasi Teenuse ja Sipa kaudu.

Sõiduplaanid             www.peatus.ee

Sõiduõigus                  www.pilet.ee

 

Maakonnaliini bussi tellimine nõudepeatusesse

Nõudepeatuste teenindamine toimub tellimuse alusel. Kui soovid sõita tavapeatusest nõudepeatusesse, siis anna oma sõidusoovist bussijuhile teada bussi sisenedes. Kui soovid siseneda nõudepeatusest, siis esita tellimus vedaja infotelefonile hiljemalt sõidule eelneva päeva kella 18:00-ks. Nõudepeatusele saad tellimuse esitada ainult sõiduplaanis ette antud päevade ja kellaaegade kohta.

Tellimuse esitamiseks:

  • helista AS Hansa Bussiliinid infotelefonile 483 3311
  • ütle oma nimi ja kontakttelefon
  • tellimuse kuupäev, liini nr, peatuse nimi ja sõiduplaanijärgne aeg

Tellimusest loobumiseks helista samale numbrile ja tühista tellimus.

 

 

Uus bussiliin 333 Pärnu – Lelle – Rapla

Alates 9. detsembrist 2018 avatakse uus bussiliin nr 333 marsruudil Pärnu – Lelle – Rapla, mis asendab sõitu lõpetavat Lelle – Pärnu rongi.

Bussiliini sõiduplaan on näha siit.

29. okoobrist muutuvad mõnevõrra vallaliinide sõiduplaanid ning Aespa piirkonna kasvanud laste hulka tuleb appi Rapla maakonnaliin 13.

Lisainfo SIIN

Bussiplaanid alates 29. oktoobrist 2018

Kohila 1 Kooli - Hageri - Sutlema - Soonurme – Kooli
Kohila 2 Kooli - Katikodu - Kallaste - Kvartsi - Aandu - Kadaka - Kohila
Kohila 3 Kooli - Raikküla
Kohila 4 Raikküla - Kooli
Kohila 5 Kooli - Hageri - Sutlema - Aespa - Hageri - Kohila
Kohila 6 Kooli - Hageri - Kooli
Kohila 7 Kooli - Hageri - Sutlema - Aespa - Hageri - Kohila
Kohila 7A Kooli - Hageri - Sutlema - Aespa - Hageri - Kohila
Kohila 8 Kohila - Krimmiküla - Adila - Hageri - Kadaka - Kooli
Kohila 9 Alesti - Piiri - Pahkla - Salutaguse - Urge - Kooli
Kohila 10 Kooli- Kohila - Urge - Sadama - Prillimäe - Piiri - Kohila
Kohila 11 Mahtra - Järlepa - Miiliste - Mälivere - Lohu - Kooli
Kohila 12 Kvartsi tee - Soonurme - Mäevana - Metsanurga - Kooli

Maakonnaliin 13

NB! NB! Kiire operatiivinformatsiooni saamiseks ja  kui toimuvad hilinemised ja varem väljumised peatustesse/peatustest ning busside ära jäämised liinilt, palume pöördumised teha ATKO Liinid OÜ dispetšerile: 641 8218. Kättesaadav 24/7.

Sõiduplaanidest ja marsruutidest mitte kinnipidamiste, sõidukite ületäituvuse ning ettepanekute tegemiseks liinide muutmiseks palume esitada teade MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskuse kontaktil info@ytkpohja.ee, kes on Kohila valla siseliinide teenuse tellija ning jälgib avaliku teenindamise lepingu täitmist.
Siseliinidel on kõikidel tasuta sõiduõigus.