« Tagasi

Sõidukite numbrituvastuskaamerate süsteemi projekteerimine ja ostmine koos paigaldusega

Kohila vallavalitsus soovib pakkumist sõidukite numbrituvastuskaamerate süsteemi projekteerimiseks sh geodeetilise alusplaani tegemisega (tänavavalgustuse liinidele on tehtud sellel aastal geodeesiad) ja ostmiseks koos paigaldusega vastavalt projekteerimistingimustele ja lepingule. Projekteerimistingimustes toodud seadmete margid peavad olema samad või samaväärsed.

Numbrituvastuskaamerate jaoks ehitatavad toitekaablid on võimalik välja ehitada järgmiselt sõltuvalt asukohtadest (mustkatete alt tuleb läbi minna kinnisel meetodil):

1) Viljandi mnt. sissesõidule saab toite võtta maakaabliga Kiriku tee juhtimiskilbist.
2) Jõemetsa ristmikul saab toite võtta maakaabliga Pukamäe juhtimiskilbist, mis on kohe posti kõrval.
3) Kiisa ja Pähkli ristmikul saab toite võtta Masti juhtimiskilbist AMKA-ga mööda olemasolevaid Elektrilevi poste, mille küljes on ka tänavavalgustus.
4) Kiisa ja Hageri ristmikul saab toite võtta Kohila I juhtimiskilbist AMKA-ga mööda olemasolevaid Elektrilevi poste, mille küljes on ka tänavavalgustus.
5) Kuusiku ja Aandu ristmikul saab toite võtta Ööbiku juhtimiskilbist AMKA-ga, kuni Lepa ristmikuni saab kasutada olemasolevaid Elektrilevi poste, mille küljes on ka tänavavalgustus, Lepa tänavast edasi oleks vaja paigaldada neli puitposti, mille külge saab tulevikus ka tänavavalgustuse panna.
6) Urge teel saab toite võtta Härjaoja juhtimiskilbist maakaabliga.
7) Vetuka teel saab toite võtta Vetuka tee juhtimiskilbist maakaabliga.
8) Jõe tänaval Vetuka teeristi juures saab toite võtta maakaabliga Jõe tn liitumiskilbist.
9) Välja tänaval saab toite võtta maakaabliga Uus tn liitumiskilbist.

Tänavavalgustuse juhtimiskilbid, valgustid ja kaablid on näha kaardil https://service.eomap.ee/kohilavald/  (valida INFOKIHID ja riippmenüüst välisvalgustus)

NB! Akupankade kasutamine alternatiivse meetodi puhul ei ole lubatud!

Pakkujal peab olema pädevus sõidukite numbrituvastuskaamerate projekteerimiseks ja paigaldamiseks. Pakkumine esitada argo.luik(ät)kohila.ee e-postile hiljemalt 22.12.2017 kell 9.00.

Lisainfo:
Argo Luik
argo.luik(ät)kohila.ee
Tel 55560069