Kohila vald saavutas Rapla maakonna valdade XXVI talimängudel teise koha

Veebruaris ja märtsis toimusid traditsioonilised Rapla maakonna valdade talimängud. Seekordne järjekorranumber oli XXVI. Kohila vald saavutas tänu tublidele eestvedajatele valdade üldarvestuses hinnatud teise koha.
Erilised tänud Žanna Randmaale, Kaido Mägile, Alar Haabmale, Avo Kergandile ja kõikidele osalejatele kes meie valda esindasid.
Alljärgnevalt ülevaade Kohila valla saavutustest:
Mälumäng 1. koht
Koroona 1. koht
Juhtkonnavõistlus 1. koht
Discgolf 1. koht
Sangpommi rebimine 2. koht
Suusatamine 3. koht
Male 3. koht
Lumeraja võidusõit 3. koht
Kabe 4. koht
Lauatennis 4. koht
Saalijalgpall 4. koht
Ujumine 4. koht

Mälumängus osales Kohila vallast kolm võistkonda Angerja, Kohila ja Hageri. Teise koha saavutas Angerja-Pahkla küla meeskond koosseisus Aron Anton, Tago Holsting, Arne Siimon. Kolmandat-neljandat kohta jagas Märjamaa võistkonnaga Kohila alevi meeskond koosseisus Allar Haljasorg, Jüri Hammer ja Heiki Hepner.
Koroonas tuli esikoht naiste grupis Žanna Randmaale ja kokkuvõttes siingi esikoht Kohilale.
Juhtkonnavõistluses saavutati samuti esikoht. Võisteldi neljal alal: jalka, mnemo, kabe ja nips. Meeskonnas võistlesid Meeri Ehandi, Alar Haabma, Kaido Mägi, Allar Haljasorg ja Heiki Hepner.
Discgolfis saavutasid esikoha naistest Maarja Roht ja meestest Rauno Tähve. Kokkuvõttes kindel esikoht Kohilale.
Sangpommi rebimises tõi Kohilale kolmanda koha Toomas Tammsaar, tehes 41 tõstet. Kokkuvõttes teine koht.
Suusatamises tegi hea tulemuse naisveteranide grupis Merike Meriküla kes saavutas esikoha ja meesveteranide 1 grupis tuli kolmandaks Kert Rungi ning 2 grupis saavutas kolmanda koha Priit Randpõld. Noomeestest saavutas 3km suusarajal kolmanda koha Mattias Reinaas. Kohilale kokkuvõttes kolmas koht.
Males tegid head tulemused tüdrukute grupis Kadri Maarja Peep esimene koht ja poiste vanusegrupis Artur Skatškov kolmas koht. Kohila vald kokkuvõttes kolmas.
Kabes võistlesid meie tublid noored ning poiste grupis, saavutas esikoha Kris Taimre ja teise koha Rene Rebbase. Naiste grupis saavutas kolmanda koha Maie Aring. Kokkuvõttes Kohilale neljas koht.
Saalijalgpallis saavutati 5. koht. Kohila meeskonnas mängisid Mario Kuum, Taavi Aus, Jüri Kuznetsov, Radek Valdre, Rene Kadakas, Marten Põldmets, M. Märk, Andre Mitrovski, Sander Kõva, Kaido Mägi.
Ujumises saavutasid Eveli Olo naisveteranide grupis ja Aivo Mündel meesveteranide grupis kolmanda koha. Kokkuvõttes Kohilale neljas koht.

Merle Beljäev

Avalike suhete nõunik