« Tagasi

Pakkumiskutse: Kohila valla Sutlema lasteaia Linnupesa katlamaja rekonstrueerimine.

24.04.2018

                                                      

Tellija: Kohila Vallavalitsus, reg kood 75018851

Vabaduse 1, 79804 Kohila

tel.48 94 760

kontaktisik: Kalver Künnapuu ja  Eve Veevel tel 506 0207

Objekt: Sutlema lasteaed Linnupesa

Asukoht: Lasteaia tee 1 Sutlema Kohila vald 79804

Tööde kirjeldus:  Olemasoleva õlikatla ja mahuti likvideerimine ja diiselkütte utiliseerimine. Rekonstrueerimise käigus paigaldatakse olemasoleva katlaruumi kõrval olevasse ruumi moodul (metallist) pelletimahuti. Uuele punkrile paigaldatakse uus pelleti etteande süsteem (tigu), mis ühendatakse olemasoleva pelletipõletiga. Vana õlikatel ja –mahutid demonteeritakse ning avarii olukordadeks paigaldada süsteemile elektriline küttekeha. Samuti tuleb paigaldada EI60 tuletõkkeuksed. Katlaruumis ja mahutiruumis tuleb valada uus betoonpõrand, värvida seinad ja laed, paigaldada uus valgustus, lülitid ning katlaruumi elektrikilp, punkriruumis laduda kinni seinas olev ava ning väljas asuv luuk lammutada, täita ning viimistleda.

Täpsem tööde kirjeldus Sutlema laseteaia Linnupesa katlamaja rekonstrueerimise eelprojekti põhjal (lisa 1) ja pakkumise tööde loetelus (lisa 2).

Tööde teostamise periood: 01.06.2018 - 31.08.2018

Parima pakkumise valimise aluseks on soodsaim hind  ja Töövõtja poolt analoogsete üldehitusetööde ja katlatööde loetelu esitamine koos Tellijate kontaktandmete esitamisega. .

Tasumine teostatud tööde eest toimub teostatud tööde mahu alusel, mida tõendatakse  teostusjoonistega ja täitedokumentatsiooni esitamisega. 

Tellija jätab õiguse enne lepingu sõlmist pakkujatega teha läbirääkimisi pakkuvate tööde osas, et mahtuda  eelarves planeeritud summade piiridesse. Juhul, kui pakkuja pole objektiga kohapeal tutvunud, võib Tellija tema pakkumise tagasi lükata.

LISA1 Projekt

LISA2 Tööde loetelu

Hinnapakkumised palun esitada hiljemalt  02.05.2018

Kalver Künnapuu

ehitusnõunik

tel. 5556 0080