Muuseum ootab oma kollektiivi infojuhti-pedagoogi

Hageri muuseum ootab alates veebruarikuust seoses struktuurimuudatustega oma kollektiivi infojuhti - pedagoogi koormusega 0,8, tööülesanneteks on muuseumi välis- ja sisekommunikatsiooni korraldamine, muuseumi artiklite, toimetiste  ja uurimistööde toimetamine ja väljaandmise tagamine, kodulehe haldamine, muuseumiprogrammide väljatöötamine ja läbiviimine, klienditeenindamine, töö kogudega.

Erialane haridus tuleb kasuks, lisaks suur huvi ajaloo ja muuseumi vastu, oskab käsitleda ametikohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid;  valdab vähemalt C1-tasemel eesti keelt, omab head suhtlemisoskust, oskab suhelda erinevas vanuses külastajatega, sh väikelaste ja õpilastega, omab otsustusvõimet, kohuse- ja vastutustunnet, on oma töös järjekindel ja põhjalik.

Täpsem info muuseumist. Kandideerimisavaldus ja cv saata aadressile virve.ounapuu@kohila.ee, tel 56483828, 55560117