« Tagasi

Ootame ettevõtjaid teisipäeval, 29.05 kell 9.00 ettevõtlushommikule

Ootame ettevõtjaid teisipäeval kell 9 ettevõtlushommikule

Kutsume ettevõtjaid kohtumisele 29. mail kell 9.00–11.00  Kohila raamatukogu saali (Kohila Tööstuse 4a), et koos rääkida ettevõtlusega seotud teemadel.

Alates 8.45 pakume hommikukohvi.

Maksu- ja Tolliameti esindaja räägib maksudest ja koostööst ettevõtjatega, Kohila Gümnaasiumi poolt on teemadeks õpilasfirmad ja hooajaline töö noortele. Kohila Vallavalitsuse ning Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse (RAEK) esindajad annavad ülevaate oma suurematest plaanidest ja tegemistest.

Osalemisest palume teada anda hiljemalt 25. maiks e-postile vallavalitsus@kohila.ee või telefonil 489 4760.

Eelnevalt on oodatud ka ettepanekud ja küsimused teemade osas.

Seekord ei mahu ajakavasse Töötukassa info, plaanime seda järgmisel kokkusaamisel. Töötukassa poolt on kindlasti on huvipakkuvad teemad tööjõu leidmine, koolitustoetused, palgatoetused, tööpraktika, alaealise töötamise toetus, vähenenud töövõimega inimeste värbamine jne. Täpsemat infot Töötukassa teenuste ja kontaktide kohta leiate siit: https://www.tootukassa.ee/content/ettevotjale-ja-koostoopartnerile.

Kui Teil on pakkuda hooajalist tööd Kohila Gümnaasiumi 14.-19. aastastele õpilastele Kohila piirkonnas, siis andke palun endast märku kooli arendusjuhile Janika Volgale e-posti aadressil janika.volga@kohila.edu.ee.

Lugupidamisega

Kohila Vallavalitsus