TÖÖPAKKUMINE NOORSOOTÖÖTAJALE

Kohila Avatud Noortekeskus võtab tööle 0,5 kohaga noorsootöötaja (tähtajaline leping lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks). Kohila Avatud Noortekeskus on noorsootöö põhimõtetest lähtuv noorsootööasutus, mille eesmärgiks on arendada ja toetada noore aktiivsust, innustada omaalgatust ja toimetulekut ühiskondlikus elus.

Töö sisu:

- noortele isiklikuks, sotsiaalseks ja loovaks arenguks soodsa arengukeskkonna loomine;

- noorte  omaalgatuse ja initsiatiivi toetamine;

- noori arendavate tegevuste (noorteürituste, töötubade) planeerimine, korraldamine, läbiviimine;
- noortega kontakti ja usaldusliku suhte loomine;

- noorteprojektide planeerimine, kirjutamine ja elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

·       eelnev (töö)kogemus noorsootöö või pedagoogika valdkonnas

·       soovitatavalt kõrgharidus või selle omandamine noorsootöö, pedagoogika, sotsiaaltöö, kultuuri või rekreatsiooni erialal

·       soov töötada noortega ning neid motiveerida

·       väga hea suhtlemis-, kuulamis- ja väljendusoskus, juhendamisoskus ning kõrge pingetaluvus;

·       korrektsus, tolerantsus, positiivne ellusuhtumine, algatusvõime, loovus tööülesannete täitmisel, lahendustele orienteeritus, kohusetundlikkus

·       eesti keele oskus kõrgtasemel ning suhtlustasemel inglise keele oskus

·       hea arvuti kasutamise oskus (teksti- ja tabeltöötlusprogrammid)

·       valmisoleku õhtusel ajal töötamiseks

·       koostööoskus ja meeskonnatöö

Kasuks tuleb: projekti kirjutamise ja juhtimise kogemus, laagrikasvataja kvalifikatsioon, noorsootöötaja kutse, huviala olemasolu, mida saab kasutada ka oma töös noortega (nt mõne ringitegevusena sidudes).

Omaltpoolt pakume

• sõbralikku kollektiivi arenevas organisatsioonis

• vaheldusrikast tööd

• võimalusi eneseteostamiseks

• erialaseid täiendkoolitusi

Tööle asumine: 1. veebruar 2018

Töökoha asukoht: Kohila vald

Kandideerimiseks saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 29. jaanuar aadressile tessi.ilustrumm-press@kohila.edu.ee.

Info telefonil +372 5556 0182 või e-postiga tessi.ilustrumm-press@kohila.edu.ee.