VALIME 2017. AASTA KÜLA JA KÜLADE SÄDEINIMESE!

Volikogu tunnustamiskomisjon ootab teie ettepanekuid aasta küla 2017 kandidaatide nimetamiseks ja külade sädeinimese valimiseks.

Kohila valla aasta küla tiitel omistatakse erilise austusavaldusena külale selle elanike väljapaistva tegevuse eest külaliikumise arendamisel ja külaelu edendamisel.

Kohila  valla külade sädeinimese aunimetus omistatakse erilise austusavaldusena külaelanikule, kes austab esivanemate tarkusi,  on jaganud oma teadmisi külakogukonnas, olnud eestvedaja ja osalenud heakorratöödel, küla kultuuri- ja spordiüritustel ning andnud oma panuse küla tuntuse suurendamisse.

Vabas vormis ettepanekud palume koos põhjenduste ning  sädeinimeste ja esitajate kontaktandmetega edastada kirjalikult 16. oktoobriks e-posti aadressil edith.maasik@kohila.edu.ee või vallavalitsuse aadressil Vabaduse 1, Kohila 79804, Raplamaa.