Volikogu liikmed

Nimi Ametikoht Mobiiltelefon E-mail
Jüri Vallsalu volikogu esimees 5645 3660 hageri(at)eelk.ee
Allar Haljasorg volikogu aseesimees 521 6345 allar.haljasorg(at)gmail.com
Margus Miller revisjonikomisjoni esimees 5662 9599 margus.miller(at)gmail.com
Alar Haabma volikogu liige 511 9546 alar.haabma(at)gmail.com
Esne Ernits külade komisjoni esimees 5564 7719 esne(at)hot.ee
Kirsti Solvak volikogu liige 5690 7709 kirsti.solvak(at)kohila.edu.ee
Hillar Kalmet maakomisjoni esimees 502 4913 hillar(at)longholm.ee
Virve Õunapuu kultuurikomisjoni esimees 5648 3828 virve.ounapuu(at)kohila.ee
Adolf Kerno turvakomisjoni esimees 5344 2426 adolfkerno(at)hot.ee
Ulvi Mägi volikogu liige 5649 5137 ulvi.magi(at)kohila.edu.ee
Žanna Randmaa volikogu liige   zrandmaa(at)hot.ee
Kalle Talviste volikogu liige 504 6668 kalle.talviste(at)gmail.com
Ingrid Kangur volikogu liige 521 3057 kohilavorkpalliklubi(at)gmail.com
Anneliis Kõiv volikogu liige 5556 0083 anneliis.koiv(at)gmail.com
Katri Pajumets volikogu liige 5808 6549 katripaju(at)kohila.ee
Edith Maasik tunnustamis- ja hariduskomisjoni esimees 5835 8561 edith.maasik(at)kohila.edu.ee
Raivo Heinaru volikogu liige 5554 3854 raivoheinaru(at)hot.ee
Tiina Valk sotsiaalkomisjoni esimees 5231096 tvalk(at)lallemand.com
Helle Männisalu volikogu liige 514 2339 helle.mannisalu(at)gmail.com
Kristina Mägi volikogu liige 553 3615 sipsik(at)kohila.ee
Laur Laanmets spordikomisjoni esimees 5650 5186 laur(at)foxstep.ee