Volikogu liikmed

Nimi Ametikoht Mobiiltelefon E-mail
Jüri Vallsalu volikogu esimees, tunnustuskomisjoni esimees 5645 3660 juri.vallsalu(at)eelk.ee
Meila Sermus-Blomqvist volikogu liige   msb1(at)luukku.com
Andrus Saare  maakomisjoni esimees   andrus.saare(at)hotmail.com
Alar Haabma sotsiaalkomisjoni esimees 511 9546 alar.haabma(at)gmail.com
Rein Kolon volikogu liige   rein.kolon(at)hot.ee
Allar Haljasorg eelarvekomisjoni esimees 521 6345 allar.haljasorg(at)gmail.com
Ingrid Lai      
Anu Nigesen kultuurikomisjoni esimees   anu(at)kohilamoisakool.ee
Inna Laanmets volikogu liige 5011482 inna.laanmets(at)eesti.ee
Laur Laanmets volikogu liige   laur(at)foxstep.ee
Žanna Randmaa külade ja turvakomisjoni esimees   zrandmaa(at)hot.ee
Taili Vahesaar volikogu liige   taili.vahesaar(at)kohila.edu.ee
Jaanus Ernits volikogu liige   jaanus.ernits(at)hotmail.com
Priidu Rõõmus volikogu liige   priiduroomus(at)gmail.com
Hillar Kalmet volikogu liige   hillar(at)longholm.ee
Edith Maasik hariduskomisjoni esimees 5835 8561 edith.maasik(at)kohila.edu.ee
Kaur Heinaru volikogu liige   kaur.heinaru(at)kohila.edu.ee
Kaido Mägi spordikomisjoni esimees   kaidomagi77(at)gmail.com
Martin-Erich Torjus volikogu liige   martintorjus(at)gmail.com
Kristina Mägi volikogu aseesimees 553 3615 magi.kristina(at)gmail.com
Aarne Suviste volikogu liige  
aarnes(at)yahoo.com