Investeerimisvõimalused

Invest in Raplamaa

 

TUHAMÄE TÖÖSTUSPARGI äri- ja tootmismaad

Kohila Vallavalitsus müüb Raplamaal Kohila vallas vastavalt kehtestatud detailplaneeringule TUHAMÄE TÖÖSTUSPARGI KINNISTUTEL äri- ja tootmismaad.

Arendaja: Kohila Vallavalitsus

Asukoht: Tuhamäe kinnistud, Kohila vald, Raplamaa 31801:002:0013 (kuni 0020)

Kruntide suurus: 5100-7800 m², vt. lisatud detailplaneeringu skeemi

Hoonestusalune pind: 2400-5000 m²

Kruntide arv: 5 krunti

Müüdud: 3 krunti

Kruntide hind: kokkuleppel

Kommunikatsioonid: Tööstuspargi servas on ühendusvalmidusega vesi, kanalisatsioon, elekter, maagaas (liitumistasud ei sisaldu müügihinnas)

Juurdepääs objektile: 1,6 km Tallinn-Viljandi mnt.-lt mööda Urge teed (kohe peale Statoili tanklat). Teed heas korras.

Lisainfo:
Tööstusalal, mis asub Kohila alevi servas 1 km kaugusel Kohila keskusest, on kokku kaheksa krunti, millest on müüdud kolm. Arenevas tööstuspiirkonnas tegutseb juba paberi- ja kontoritarbeid tootev ettevõte KP Factory (endine Kohila Paberivabrik), Tallinna Pesumaja, ümbrikutehased Bong, plastikdetailide tootja Muoviura, papist pakendite tootja Estmer Grupp, spooni ja vineeritootja Kohila Vineer ning mitmed teised puidu- ja metallitöödega tegelevad ettevõtted.

Tallinn-Viljandi/Pärnu raudtee asub kinnistutest 1 km kaugusel. Kaugus Kohilast Tallinnasse on mööda Tallin-Rapla-Türi maanteed 25 km.

2 krunti on osaliselt kaetud põlevkivituha hunnikutega (kuni 8 m kõrge), tahket tuhka saab kasutada pinnase ja teede täitematerjalina.

Kontakt:
Kohila Vallavalitsus
tel. +372 48 94760
vallavalitsus@kohila.ee