Detailplaneeringu avalik väljapanek

Aespa alevikus Otsa-Ojanurme kinnistu detailplaneeringu avalik väljapanek

Kohila Vallavalitsuse 03. veebruar 2020 korraldusega nr 24 võeti vastu ja suunati avalikustamisele Otsa-Ojanurme kinnistu detailplaneering.

23658 m² suurune planeeringuala asub Aespa alevikus Ojanurme ja Viljaku tänava äärsel alal.

Planeeringu koostamise eesmärgiks on seitsme uue elamumaa moodustamine maatulundusmaa jagamise teel ja ehitusõiguse määramine seitsme üksikelamu ja abihoonete ehitamiseks üldplaneeringuga ette nähtud haljasala ja parkmetsa alal. Otsa-Ojanurme kinnistu detailplaneering on osaliselt vastuolus valla üldplaneeringuga, kuid ei muuda üldplaneeringu põhilahendust.

Kohila Vallavalitsus korraldab detailplaneeringu avaliku väljapaneku ajavahemikul 03.03-16.03.2020. Planeeringumaterjalidega on võimalik tutvuda tööaegadel Kohila Vallamajas (Vabaduse tn 1) ning digitaalselt Kohila valla veebilehel (www.kohila.ee). Avaliku väljapaneku jooksul on igal isikul õigus avaldada detailplaneeringu kohta arvamust. Küsimused, ettepanekud või vastuväited palume esitada kirjalikult Kohila Vallavalitsusele hiljemalt 16.03.2020 postiaadressil Vabaduse tn 1, Kohila alev 79804, Kohila vald või e-posti aadressil vallavalitsus@kohila.ee. Lisainfo: vallaarhitekt Sille Rõõmus (sille.roomus@kohila.ee; 4894870).

Otsa-Ojanurme_DP-asukoha skeem

Otsa-Ojanurme_DP-tugiplaan