Seoses Elroni rongide sõiduplaani ajutise muudatusega 14.- 26.10.2019 võib sel perioodil Raplamaa avalike liinide väljumistel olla hilinemisi kuni 10 minutit.

• Linnaliinid 1 ja 3 Rapla raudteejaam – Rapla bussijaam (- Alu) Kõik bussid ootavad Rapla raudteejaama peatuses rongi ära, linnaliinil võivad hilinemised olla kuni 5 minutit raudteejaamast väljuval suunal.  Rongile minekul soovitame sõitjatel eelnevalt üle vaadata rongide ajutised väljumisajad ning rongile jõudmiseks võimalusel valida varasem linnaliini reis.
  • Maakonna liinidel võivad hilinemised olla järgmistel väljumistel:
  1. Liin 8 Kohila – Järlepa – Pirgu – Rapla kell 15:25 Kohila raudteejaamast võimalik hilinemine kuni 7 minutit
  2. Liinid 9 ja 9A Kohila – Sutlema – Hageri – Rapla kell 10:57 ja 15:22 Kohila raudteejaamast võimalik hilinemine kuni 10 min
  3. Liin 15 Rapla – Alu – Kodila – Varbola – Pajaka kell 16:10 Rapla raudteejaamast võimalik hilinemine kuni 7 minutit
  4. Liin 20 Rapla – Kehtna kell 14:05 Rapla raudteejaamast võimalik hilinemine kuni 5 minutit

12. ja 13. oktoobri Elroni sõiduplaani muudatused Raplamaa sõitjaid ei puuduta. Praeguse info kohaselt taastab Elron tavapärase rongide sõiduplaani alates 27. oktoobrist 2019.