Medicum Perearstikeskus teatab, et alustati avalduste vastuvõtmisega Turba/Haiba perearsti nimistusse uue tegevuskohaga Kohila Tervisekeskuses.

Kohila Tervisekeskuses alustab alates märtsi kuust vastuvõttu doktor Artur Anson. Arsti vastuvõtt toimub esialgu ühel päeval nädalas, ülejäänud päevadel on pereõe vastuvõtt. Doktor Anson on Turba nimistut pidava doktor Aksenenka nimistu abiarst. Tema teine töökoht asub Risti perearstikeskuses.

Nimistusse registreerimise avalduse blanketi saab veebiaadressilt www.medicum.ee perearstikeskus alt, samuti on need füüsilisel kujul olemas Kohila Tervisekeskuse registratuuris.

Digitaalselt allkirjastatud avaldused palume saata meiliaadressil perearstikeskus@medicum.ee ja tavapäraselt allkirjastud avaldused tuua Kohila Tervisekeskuse registratuuri.

Kõik veebruaris avalduse saatnud elanikud saavad arsti vastuvõtule juba märtsi kuust.

Avaldusel palume märkida perearsti nime kohale: doktor J.Aksenenka nimistusse, teenindab doktor A.Anson

Iga pereliikme (sh lapsed) kohta tuleb teha eraldi avaldus.

Medicumi Perearstikeskus