Hea Raplamaa ettevõtja ja vabaühendus! Avatud on kriisiabikeskus.ee online platvorm

Palun anna teada, milline on sinu ettevõtte või vabaühenduse hetkeolukord. Selleks kutsume sind veebileheküljele http://www.kriisiabikeskus.ee täitma ankeeti, mis koosneb 14 küsimusest ja võib võtta aega keskmiselt 3-5 minutit.

Platvormi kaudu kogutud sisend esitatakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ja teistele osapooltele, et seda kasutada riikliku abipaketi koostamiseks. Samuti analüüsivad jooksvalt ka tulemusi maakondlikud arenduskeskused, et kaardistada enda maakonna ettevõtjate ja vabaühenduste hetkeolukorda ning otsivad võimalusi nende toetamiseks.

Maakondlike arenduskeskuste võrgustik esitab esimese vahekokkuvõte tulemustest, mis on kogutud perioodil 18.03-24.03 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile 25. märtsiks. Ettevõtjatele ja vabaühendustele jääb platvorm avatuks ka pärast seda.

Jätkuvalt pakume tasuta nõustamist ettevõtjatele ja vabaühendustele, selleks võta meiega ühendust- kontaktid leiad SIIT.
Kõik nõustamised toimuvad hetkel e-kanalite kaudu.