« Tagasi

Tööstuse tn 19f esise sõidutee rekostrueerimise ja kergliiklustee rajamine ning ühe mahasõidu taastamine

Tööstuse tn 19f esise sõidutee rekostrueerimise ja kergliiklustee rajamine ning ühe mahasõidu taastamine

 

Kohila Vallavalitsus kutsub osalema hankes ,, Tööstuse tn 19f esise sõidutee rekostrueerimise ja kergliiklustee rajamine ning ühe mahasõidu taastamine''

Tellija: Kohila Vallavalitsus, reg.kood 75018851

Vabaduse 1, 79804 Kohila

kontaktisikud: Karl - Kristjan Suits Tel 58 999 392,

Kohila alevis asuva Tööstuse tn 19f esise sõidutee rekostrueerimise ja kergliiklustee rajamise eesmärk on Tööstuse tänaval rekonstrueerida sõidutee lõik, rajada puuduolev kergliiklustee ning lahendada sajuvee ärajuhtimine. Lisaks vajab taastamist Kohilas Tööstuse tänaval ( katastriüksusel 31801:007:0001) taastamist üks mahasõit.

Asukoht: Tööstuse tänav, Kohila alev.

Parima pakkumise valimise aluseks on soodsaim hind, ning lõpphinna arvestus käib Tööstuse 19f ja mahasõidu hinna kokkuliitmise tulemusena.

Nõutav on vähemalt sama mahu ja iseloomuga töö varasema teostamise kogemus. Esitada objekti nimetus, iseloom ja töödemaht.

Tasumine teostatud tööde eest toimub teostatud tööde mahu alusel ja täitedokumentatsiooni esitamisel. Tellija jätab õiguse tellida tööd, mis vastavad eelarvelistele võimalustele.

Tehniline kirjeldus: Mahasõidul tuleb eemaldada murupinnas, ning mullane haljasala ja killustikalus eemaldada, lisada vähemalt h=10cm kõrgune killustikust tasanduskiht ning asfalteerida 1 kihiliselt h=6cm  (AC 16 Surf). Vajalik on sõidutee kõrgustega sõjuv kokkuviimine. Tööstuse 19f esise tehniline kirjeldus projektis.

Hinnapakkumised palun esitada hiljemalt  10.07.2020 kella 10.00 Kohila  Vallavalitsusse  kabinetti nr.17 aadressil Vabaduse 1, Kohila alev või e-post: Karl-Kristjan.Suits@kohila.ee

Ehitamise perioodiks on 2 kuud ja 2020 aasta suvi.

 

Lisad:

Ehitusluba (fail)

Tööstuse 19f esine projekt (ehitusloa fail)

 

Kululoend 

Mahasõidu praegune olukord

Mahasõidu endine olukord