« Tagasi

Kohila Vallavalitsus kutsub osalema hankes ,, Kohila Gümnaasiumi skatepargi rajamine’’

 

Tellija: Kohila Vallavalitsus, reg.kood 75018851

Vabaduse 1, 79804 Kohila

kontaktisikud: Karl - Kristjan Suits Tel 58 999 392,

Kohila alevis asuva Kohila Gümnaasiumi skatepargi rajamise projekti eesmärk on rajada Kohila Gümnaasiumi territooriumi kõrval asuvale Läänekalda kinnistule ekstreemspordi harrastamiseks mõeldud plats.

Asukoht: Kohila vald, Kohila Gümnaasium

Parima pakkumise valimise aluseks on soodsaim hind.

Nõutav on vähemalt sama mahu ja iseloomuga töö varasema teostamise kogemus. Esitada objekti nimetus, iseloom ja töödemaht.

Tasumine teostatud tööde eest toimub teostatud tööde mahu alusel ja akti esitamisel. Tellija jätab õiguse tellida tööd, mis vastavad eelarvelistele võimalustele.

Tehniline kirjeldus:

Vastavalt Projektlahendusele on vaja rajada  Kohila Gümnaasiumi idaküljel asuvale Läänekalda kinnistule olemasoleva kõnnitee serva ekstreemsportlastele mõeldud asfaltbetoonkattega väljak. Skatepargi väljaku mõõtmeteks on piki olemasolevat kõnniteed 28m ja laiuseks 13m.

Tööde teostamise perioodiks aasta 2020.

Hinnapakkumised palun esitada hiljemalt  04.09.2020 kella 10.00 Kohila  Vallavalitsusse  kabinetti nr.17 aadressil Vabaduse 1, Kohila alev või e-post: Karl-Kristjan.Suits@kohila.ee

Hinnapakkumisi võib esitada vabas vormis või täites ära kululoendi. Tööde tellimisel ja lepingu sõlmimisel ei ole arvestatud ettenägematute kuludega.

 

Lisa:

1. Ehitusluba

2. Ehitusprojekt