Sutlema lubjakivikarjääri keskkonnalubade menetlemise algatamise teade

Keskkonnalubade menetluse algatamise teated

Keskkonnaamet teatab, et on võtnud menetlusse AS Kiirkandur (registrikood: 10111516, aadress Harju maakond, Harku vald, Harkujärve küla, Järvekalda tee 1, 76902) kehtivad maavara kaevandamise keskkonnaloa taotlused järgnevalt:

• 8. jaanuaril 2021 - Sutlema I lubjakivikarjääri maavara kaevandamise keskkonnaloale (maavara kaevandamise keskkonnaluba nr Rapm-059) jäätmete käitlemise osa ja saasteainete paiksest heiteallikast välisõhku viimise osa liitmiseks;
  • 8. jaanuaril 2021 - Sutlema II lubjakivikarjääri maavara kaevandamise keskkonnaloa (maavara kaevandamise keskkonnaluba nr Rapm-062) kehtivusaja pikendamiseks ning keskkonnaloale jäätmete käitlemise osa liitmiseks;
  • 18. jaanuaril 2021 - Sutlema III lubjakivikarjääri maavara kaevandamise keskkonnaloale (maavara kaevandamise keskkonnaluba nr Rapm-104) jäätmete käitlemise osa liitmiseks.

Keskkonnaloa taotluste ja muude asjassepuutuvate dokumentidega on võimalik tutvuda elektrooniliselt. Taotlused on digitaalselt kättesaadavad keskkonnaotsuste infosüsteemis KOTKAS.

Kohila vallal on keskkonnalubade kohta arvamuse avaldamiseks aega, vastavalt muudetavale sisule, 30 kuni 60 päeva.

Kuni keskkonnaloa muutmise või muutmisest keeldumise otsuse tegemiseni on igaühel õigus esitada taotluse põhjendatud ettepanekuid ja vastuväiteid.  Ettepanekuid ja vastuväiteid võib esitada suuliselt või kirjalikult e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee või postiaadressile Järva maakond, Türi vald, Türi linn F.J.Wiedemanni 13, 72214.

Keskkonnaloa muutmise või muutmisest keeldumise eelnõu valmimisest teavitab Keskkonnaamet täiendavalt ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded.

Rohkem infot Kohila valla keskkonnanõunikult.