« Tagasi

Jätkates Kohila valla e-teenuste arendamist, laiendab vallavalitsus koostööd arveldusplatvormiga Bill.me.

Nüüd on avanenud uued turvalised võimalused kaasaegsete ja keskkonnasõbralike tehnoloogiate kasutamiseks. Arveid saab alates 2021. aasta märtsist vastu võtta Bill.me keskkonnas.

Mis on Bill.me?

Bill.me on kaasaegne ja efektiivne keskkond arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitsemäärus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Bill.me keskkonda kasutav eraisik saab kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. 

Bill.me võimaldab:

  • saada igakuised arved ühte keskkonda (arved ei kao ja ei lähe rämpsposti)
  • saada online ülevaade tasutud ja tasumata arvetest
  • vaadata arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid)
  • maksta arveid ühe klikiga (kasutades maksekaarti)*
  • maksta arveid automaatmaksega (täpse summaga automaatmakse)*
  • edastada teavitusi ja vahetada infot (aktuaalne informatsioon teie isiklikul töölaual)
  • platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Androidi, HUAWEI AppGallery-s ja iOS-i Bill.me mobiilirakenduses

Tänu vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel saavutatud kokkuleppele on registreerimine ja platvormi kasutamine tasuta.

*Teenustasu 2% arve summast võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse otse maksekaardiga Bill.me keskkonnas.

Esimesed arved saadab vallavalitsus juba märtsikuu alguses, mis tähendab seda, et alates 01.03.2021 e-meilidele arveid vanaviisil enam ei saadeta.

Igale arve saaja e-mailile saadetakse unikaalne link kasutajakonto registreerimiseks. Lingi kaudu registreerides saab ligipääsu Bill.me keskkonda.

Täiendava informatsiooni saamiseks Bill.me kohta palume pöörduda e-posti aadressil info.ee@bill.me või telefonil +372 511 2552.