Kõrgema Kunstikool Pallase skulptuuri osakonna üliõpilase Heili Rungi diplomitööna valminud isikunäitus ´´ma hoian sul silma peal´´ Kohila Raamatukogus 14.05.2021-30.06.2021.

Reedel, 14.05.2021, saab alguse Kohila Raamatukogus Kõrgema Kunstikool Pallase skulptuuriosakonna üliõpilase diplomitöö isikunäitus.

Hoian sul silma peal.

Heili Rungi on lõpetamas oma skulptuuriõpinguid Kõrgemas Kunstikool Pallases ja avab enda esimese isikunäituse Kohila Raamatukogu fuajees. Näituse kontseptsioon põhineb skulpturaalse olemusega autoritehnikas valmistatud keraamiliste vaaside näol mida on installatiivselt täiendamas lapsepõlvemälestused ja perekonna isiklike lugude kogum.

Näitusel eksponeeruvad kümme teost kümnele märgilisele inimesele, keda autor soovib tänada omal moel pannes konkreetsete inimeste sõnad ja teod füüsilisse maailma igaveseks.

Heili Rungi õpib skulptuuri ja kunsti Kõrgema Kunstikool Pallases IV kursusel ning inimestevahelised suhted, psühholoogia ja kunstimeel on olnud tema loomingus läbiv teema. Seni on Heili tegelenud keraamika, maalimise ja loovisikuks olemisega pikalt, osalenud mitmel ühisnäitustel Tartus Galeriis Pallas.

Näitusele on oodatud igas vanuses inimesed, kellel huvi kunsti ja inimese ajaloo vastu.

Näitus on avatud 14.05.2021-30.06.2021 sel ajal kui Kohila Raamatukogu lahti on.

Autor soovib tänada toetajaid: Kõrgem Kunstikool Pallas, Kohila Raamatukogu, ARS keraamikakeskus, Koit, Mare, Karl-Martin, Aleksander, Merike Hallik, Liis Selder, Anna-Maria Kurenõmm, kõiki kellele teosed pühendatud on.

Lisainfo:
Heili Rungi