Urge küla Risto kinnistu detailplaneeringu avalik väljapanek

Kohila Vallavalitsuse 26. aprill 2021. a korraldusega nr 114 võeti vastu ja suunati avalikustamisele Risto kinnistu (katastritunnus 31701:002:1510, elamumaa 100%) detailplaneering.

Planeeritav ala asub Kohila vallas Urge küla Tiksi tee läänelõigu lõunapoolsel küljel. Planeeritava ala suurus on 4180 m2.

Detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on Risto kinnistu jagamine kaheks elamumaa krundiks, hoonestusalade ja ehitusõiguse määramine, lisaks olemasolevatele hoonetele, üksikelamu ja abihoonete ehitamiseks.

Vastavalt Kohila valla üldplaneeringule (kehtestatud Kohila Vallavolikogu 20.07.2006 otsusega nr 86, edaspidi üldplaneering) asub planeeritav ala tiheasustusega alal (planeeritav), mille maakasutuse juhtotstarve on ühepere- ja ridaelamumaa, kus on lubatud moodustatava katastriüksuse suurus vähemalt 1500 m2. Detailplaneering on kooskõlas Kohila valla üldplaneeringuga.

Kohila Vallavalitsus korraldab detailplaneeringu avaliku väljapaneku ajavahemikul 26.05-08.06.2021. Planeeringu materjalidega on võimalik tutvuda tööaegadel (arvestades riiklike piirangute erisustega) Kohila Vallamajas (Vabaduse tn 1) ning digitaalselt Kohila valla veebilehel (www.kohila.ee). Avaliku väljapaneku jooksul on igal isikul õigus avaldada detailplaneeringu kohta arvamust.

Küsimused, ettepanekud või vastuväited palume esitada kirjalikult Kohila Vallavalitsusele hiljemalt 08.06.2021 postiaadressil Vabaduse tn 1, Kohila alev 79804, Kohila vald või e-posti aadressil vallavalitsus@kohila.ee.

Lisainfo: Peeter Pallav, planeeringute juhtivspetsialist (peeter.pallav@kohila.ee, tel: 53027054)

Risto_DP-asukohaskeem

Risto_DP-tugiplaan