Kohila vallas Prillimäe alevikus Sõpruse tn 13 asuva korteri enampakkumine

Kohila Vallavalitsus müüb kirjalikul enampakkumisel Kohila vallas, Prillimäe alevikus, Sõpruse tn 13 III korrusel asuvat korterit number 8, üldpinnaga 32,7 m².

Korter müüakse alghinnaga 17 000 eurot.

Korter vajaks sanitaarremonti. Kõik toad asuvad eraldi. Korter on üsna valgusküllane.  Korteri akendest avaneb ilus vaade rohelusse. Korteris on paigaldatud uued pakettaknad. Koridori on võimalik ehitada ruumikas panipaik või garderoob. Õhksoojuspumba paigaldus võimalus. Trepikojad on puhtad, paigaldatud uued metallist välisuksed. Maja katus on renoveeritud ja otsaseinad soojustatud. Maja ümbrus on kena ning hoolitsetud. Head parkimisvõimalused maja ees. On olemas toimiv korteriühistu.

Asukoht piirkonna siseselt on hea. Prillimäe asulas asub lasteaed ja kauplus. Lähim suurema taristuga asula Kohila alev paikneb ca 3 km kaugusel. Kohilas olemas kõik eluks vajalik. Kohila Gümnaasiumisse viib koolilapsi koolibuss. Hea ühistranspordi ühendus Tallinnaga. Bussipeatus Prillimäe asulas. Jalgpalliväljak ligidal metsavahel. Urge Circle K tankla ca 1 km kaugusel. Lähiümbruses paiknevad 3-kordsed korterelamud ja eramud.

Enampakkumise tagatisraha 1 700 eurot tasuda hiljemalt 24. maiks 2021 Kohila Vallavalitsuse arvelduskontole nr EE191010802003808002, AS SEB Pank, selgituseks märkida kinnisasja aadress, mille tagatisraha makstakse. Sissemakstud tagatisraha võetakse arvesse tasaarveldusel ostuhinna tasumisel. Teistele enampakkumisest osavõtjatele tagastatakse nende poolt makstud tagatisraha täies ulatuses hiljemalt kümne tööpäeva jooksul pärast enampakkumise toimumist.

Kirjalike enampakkumiste esitamise tähtaeg on 26.05.2021.a kell 10:00. Pakkumised esitada kinnises ümbrikus, millele on märgitud "Sõpruse tn 13 enampakkumine," ja "Mitte avada enne 26.05.2021 kell 11:00" ja pakkuja andmetega aadressile Vabaduse tn 1, Kohila alev, 79804 Kohila vald, Rapla maakond (Kohila Vallavalitsus).

Pakkumine peab sisaldama järgmisi andmeid:

1) andmed pakkuja kohta (füüsilise isiku puhul pakkuja nimi, isikukood või sünniaeg, elukoht koos postiindeksiga, kontakttelefon, e-posti aadress; juriidilise isiku puhul juriidilise isiku nimi, registrikood, asukoht, kontakttelefon, e-posti aadress); panga nimi ja arvelduskonto number, kuhu saab enampakkumisel mittevõitnud osalejale tagatisraha tagastada;

2) kinnitus, et pakkuja on teadlik vara seisukorrast ja enampakkumisel kehtestatud tingimustest;

3) sõnade ja numbritega kirjutatud pakkumissumma (pakkumine); juhul kui numbritega ja sõnadega kirjutatud summad erinevad, loetakse õigeks sõnadega kirjutatud summa;

4) pakkumise tegemise kuupäev, pakkumise esitaja allkiri ning allakirjutamisel esindaja poolt – volikiri ja juriidilise isiku puhul äriregistrikaardi ärakiri.

Pakkuja poolt esitatud pakkumist ei ole võimalik pärast selle esitamist tagasi võtta ega muuta.

Pakkumise esitamisega annab pakkuja nõusoleku müüdava vara ostmiseks käesolevas kuulutuses nimetatud tingimustel.

Pakkumised avatakse 26. mail 2021 kell 11:00 vallamajas (Vabaduse tn 1, Kohila alev). Kõik tähtajaks laekunud pakkumised avab komisjon nende registreerimise järjekorras ja kannab pakkumised protokolli. Protokoll koostatakse vahetult pärast pakkumiste avamist ja sellele kirjutavad alla kõik kohalviibivad komisjoni liikmed. Pakkumised, mis ei ole esitatud tähtaegselt või ei vasta käesolevates tingimustes kirjeldatud nõuetele, enampakkumises ei osale ning selle kohta tehakse protokolli vastav märge.

Enampakkumise hindamise kriteeriumiks on kõrgeim hind. Enampakkumise võitjaks tunnistatakse pakkuja, kelle pakkumishind on kõrgeim. Kui kaks või enam osalejat on teinud võrdse kõrgeima pakkumise, annab komisjon võrdse kõrgeima pakkumise teinud pakkujatele õiguse esitada täiendav kirjalik pakkumine kümne (10) tööpäeva jooksul. Täiendav pakkumine ei tohi olla väiksem esialgsest pakkumisest. Täiendavad pakkumised vaatab läbi komisjon.

Enampakkumise tulemustest teatatakse pakkujatele kirja või e-posti teel.

Kui enampakkumise võitja ei ole ühe kuu jooksul, arvates enampakkumise tulemuste kinnitamisest, sõlminud müügilepingut, on Kohila Vallavalitsusel õigus tühistada läbiviidud enampakkumise tulemused ja korraldada uus enampakkumine. Kui võitja süül jääb müügileping sõlmimata, siis tagatisraha temale ei tagastata.

Enampakkumisel oleva varaga tutvumiseks võtta ühendust tööpäevadel telefoninumbritel +372 55 560 086, +372 56 606 911 või e-posti aadressil dorrit.okas@kohila.ee