« Tagasi

Kohila valla haridusteenuste haldamise süsteem ARNO keskkond on avatud

Alates 21. maist on avatud Kohila valla haridusteenuste haldamise süsteem ARNO. Keskkonda saab sisse logida ID-kaardi ja mobiil-ID abil. Keskkonda sisenemise link asub Kohila valla kodulehel valdkonna „Haridus ja kultuur" all vasakul servas valikumenüüs pealkirjaga E-teenused.

Palume lapsevanematel, kes on esitanud lasteaiakoha taotluse, üle kontrollida eelistused lasteaedade osas ja kontakt e-maili.

Taotluste menüü

"Taotlused" menüüs on näha kõik lapsevanema laste kohta tehtud taotlused. Lasteaia-taotluste nägemiseks vajutada lingile „Lasteaia taotlused".

Kui taotluse staatus on „Menetlemisel", "Ootel" või "Järjekorras", saab lapsevanem seda muuta (muuta ei saa vaid juba menetletud või tühistatud taotlust). Selleks tuleb klikkida lapse andmete peal ja avanenud vaates vajutada nuppu „Muuda".

Samuti on nüüd võimalik lasteaiakoha taotlusi esitada ARNO keskkonnas.

Lasteaiakoha taotlemise sammud

  1. 1. Veenduge, et Teie e-maili aadress on õige. Avalehe ülaservas on nupp „Minu andmed"
  2. 2. Avalehel jaotises Minu lapsed on lasteaiaealiste laste järel taotluste nupud. Valida taotlus „Lasteaiakoha taotlus"
  3. 3. Täida ja esita taotlus.
  4. 4. Taotlust võid igal ajal muuta.
  5. Kohapakkumiste kohta tuleb automaatne teavitus.

Lasteaiakohtade jagamisega alustame järgmisel nädalal ja see võib kesta kuni juuni keskpaigani.

Samuti on keskkond avatud koolide vastuvõtudokumentide esitamiseks. Kohila Gümnaasiumi dokumentide esitamise kohta on info toodud kooli kodulehel 1. klassi astujate videotervituses ja selle all lingiga antud slaididel.

Võtke aega keskkonnaga tutvumiseks!

Vaata SIIN

Küsimuste korral võite julgesti pöörduda haridusnõuniku Meeri Ehandi poole e-mailil meeri.ehandi@kohila.ee ja telefonil 56224000