Kohila vallavalitsus kutsub osalema hankes „Vilivere tee rekonstrueerimise projekteerimine“.

Pakkumiskutse

Tellija: Kohila Vallavalitsus, reg. kood 75018851

Vabaduse 1, 79804, Kohila alev, Rapla maakond

kontaktisik: teedespetsialist Gert Küling

telefon 58 99 93 92

e-post: gert.kuling@kohila.ee

Objekt: Vilivere tee (3170008), Kohila vald

Tööde kirjeldus:

Eesmärgiks on koostada ehitusloa väljastamise aluseks olev põhiprojekt Kohila vallas asuva Vilivere tee (3170008) rekonstrueerimiseks. Projekteerija ülesandeks jääb  protsess ehitusloa taotlemisest kuni ehitusloa väljastamiseni.

Projekteerimise aluseks võtta Vilivere tee projekteerimise lähteülesanne (Lisa 1) ja selle juurde kuuluvad lisad:

OÜ Reaalprojekt töö nr P19018 „Kohila vald, Rapla maakond Vilivere tee" teetööde kirjeldus (Lisa 2);

OÜ Reaalprojekt töö nr GL19018 „Kohila vald, Rapla maakond Vilivere tee" geotehniline pinnaseuuring (Lisa 3);

Kululoendi tabeli leht "II etapp" (Lisa 4), vajadusel korrigeerida vastavalt.

Projekteerimisel lähtuda majandus- ja taristuministri 17.07.2015 määrusest nr 97 "Nõuded ehitusprojektile" ja 09.01.2020 määrusest nr 2 "Tee ehitusprojektile esitatavad nõuded" ning standardist EVS 907:2017 "Ehitusprojekt".

Pakkumiskutsele vastab pakkuja, kes on esitanud Majandustegevuse registris projekteerimise kohta majandustegevusteate ning kelle vastu Maksu- ja Tolliametil puuduvad nõuded. Nõutav on vähemalt sama mahu ja iseloomuga töö varasema teostamise kogemus, millele viidata hinnapakkumise tegemisel.

Hankijal on õigus lisaks RHS §116 sätestatud alustele lükata tagasi kõik pakkumused, kui ei ole tagatud piisav konkurents (laekub kaks või vähem pakkumust või vastavaks tunnistatakse ainult üks pakkumus) või hankemenetluse käigus muutuvad hanke väljakuulutamise eeldused, mis muudavad hanke realiseerimise võimatuks (hankija eelarveliste vahendite kärpimine, vms) või hankelepingu sõlmimine on muutunud võimatuks või ebaotstarbekaks hankijast sõltumatutel põhjustel või langeb ära vajadus hanke eseme järele või on aset leidnud sündmus, mida saab pidada vääramatuks jõuks.

Parima pakkumise väljaselgitamise aluseks on madalaim hind.

Hinnapakkumised palun esitada hiljemalt 20.01.2021 kell 12.00 Kohila Vallamajja aadressil Vabaduse tn 1, Kohila alev, 79804, kabinet 21 või e-posti teel gert.kuling@kohila.ee

Küsimuste tekkimise korral kontakteeruda Kohila Vallavalitsuse teedespetsialistiga telefonil 58 99 93 92 või gert.kuling@kohila.ee

Lisa 1 Lähteülesanne

Lisa 2 Teetööde kirjeldus