« Tagasi

Sõiduteede ja kergteede pühkimine

Kohila Vallavalitsus soovib pakkumist Kohila valla teede ja tänavate, parklate koristamist imurautoga ja kõnniteede/kergteede puhastamist punkerharjaga. Puhastamist vajavad Kohila alevi, Prillimäe, Salutaguse, Hageri, Sutlema ja Aespa asfaltkattega ja pinnatud teed. Imurauto peab kasutama sõiduteede ja platside puhastamiseks vett tolmu tõkestamiseks.

Vett on võimalik tasuta saada Kohilas Kalda tn kuivhüdrandist või Kohila alevi survega hüdrantidest Kohila Maja OÜ-ga kooskõlastades vee võtmise asukohad ja tasustamise vastavalt nende hinnakirjale. Puhastusjäätmed tuleb teenuse pakkujal utiliseerida (kaardil näidatud asukohta ei tohi enam ladustada). Kõnniteede puhastamiseks tuleb kasutada 1,5-2,0 m laiust punkerharja ja mitte raskemat kui 3,5 t puhastussõidukit.

Sõiduteede ja kõnniteede kaardid on kättesaadavad siit:
- Imurautoga ja punkerharjaga puhastatavad objektid

Pakkumist võib teha eraldi teede, tänavate ja parklate puhastamiseks imurautoga või kõnniteede puhastamiseks punkerharjaga, kuna pakkumisi hinnatakse eraldi. Pakkumises palun näidata ilma käibemaksuta tunnihind, mis sisaldab kõiki kulusid Kohila valla teede, tänavate ja parklate koristamist imurautoga ja kõnniteede/kergteede puhastamiseks punkerharjaga. Teede, tänavate ja platside ning kõnniteede/kergteede koristamise aeg on 02.-17.04. 2016.a.

Pakkumine saata argo.luik(ät)kohila.ee. Pakkumise esitamise tähtaeg on 01.04.2016.a. kell 15.00.