Hea Kohila elanik

Viimastel päevadel oleme olnud silmitsi erakordse kriisiolukorraga, millist Eestis pole veel olnud. Võimalus tavapärase elurütmi juurde naasta on meil vaid kehtestatud käitumisjuhiseid järgides ja ühiselt tegutsedes. Palun kõigil jälgida riigiasutuste korraldusi ning avalikes kohtades liikuda vaid äärmise vajaduse korral. Viiruse levikut saab tõkestada siis kui väldime kohtumisi ja järgime Terviseameti koostatud soovitusi. Kohila vallavalitsuses jätkub töö kaugtöö vormis – ametnikud nõustavad elanikke vallamaja vastuvõtuaegadel telefoni ja e-posti teel.

Erandkorras on võimalik vastu võtta elanikke, kellel on aegkriitiline ja põhjendatud vajadus. Sel juhul toimub vastuvõtt ametnikuga eelnevalt kokkulepituna. Täpsemad asjaajamise juhised on valla kodulehel.

Vallavalitsusele saab avaldusi jm dokumente esitada :

• e-posti teel aadressil vallavalitsus@kohila.ee ;
  • tuues avalduse postkasti, mis asub peasissepääsu kõrval (vajadusel võtab vallavalitsuse teenistuja ühendust avalduses toodud kontaktidel).

Rahulikku meelt ja tervist kõigile!

Uku Torjus

Kohila vallavanem