Kohila jäätmejaam suletud kuni 1. maini 2020

Ajutiselt on peatatud AS Ragn-Sells poolt hallatavas Kohila jäätmejaamas  jäätmete vastuvõtt esialgse otsuse järgi kuni 1. maini 2020. Kui teil ei ole võimalik jäätmete üleandmisega nii kaua oodata, saate jäätmete äraveo tellida Ragn-Sellsi klienditeenindusest: info@ragnsells.ee.

 

Kuidas mõjutab koroona viirus Ragn-Sellsi teenuseid

Tulenevalt Eesti Vabariigi Valitsuse poolt välja kuulutatud eriolukorraga COVID-19 nakkuse leviku tõkestamiseks kehtestame ajutiselt allolevad  muudatused Ragn-Sellsi teenustes, et tagada jäätmeveo, kui elutähtsa teenuse toimimine. 

Kontorid on suletud, klienditugi töötab

  • Ragn-Sellsi kontorid on suletud, esialgse otsuse järgi kuni 31.märtsini 2020.
  • Kiireim viis tellimusi esitada on kasutada Ragn-Sellsi iseteenindust.
  • Vajadusel aitab teid klienditugi telefonil 60 60 439 või kirjutage info@ragnsells.ee

Konteinerite väljastamine ja vastuvõtt Ragn-Sellsi territooriumil on peatatud
Kuni 1.maini ei väljastata ega võeta vastu konteinereid Ragn-Sellsi kontorites ja territooriumitel. Kui soovite tellida endale konteineri, siis toome selle teile ise ära. Konteineri tagastamisel tuleme sellele ise järgi. 

Jäätmete vastuvõtt Ragn-Sellsi territooriumil ja jäätmejaamades on peatatud
Ajutiselt on peatatud ka jäätmete vastuvõtt Ragn-Sellsi territooriumil ja jäätmejaamades esialgse otsuse järgi kuni 1.maini 2020. Kui teil ei ole võimalik jäätmete üleandmisega nii kaua oodata, saate jäätmete äraveo tellida Ragn-Sellsi klienditeenindusest: info@ragnsells.ee

 

Konteinerite tühjendamine jätkub tavapäraselt
Konteinerite tühjendamine toimub tavapärase graafiku alusel. Kui vajate konteineri lisatühjendust, siis selle saate nupuvajutusega tellida iseteenindusest Täname mõistva suhtumise eest