« Tagasi

Kohila Vallavalitsus kutsub osalema väikehankes ,, Vilivere tee 2x pindamine graniitkillustikuga''

 

Tellija: Kohila Vallavalitsus, reg.kood 75018851

Vabaduse 1, 79804 Kohila

kontaktisik: Karl - Kristjan Suits Tel 58 999 392, e-post: Karl-Kristjan.Suits@kohila.ee

Pindamise eesmärk on muuta Vilivere tee esimene 900m tolmuvabaks (algusega Kohila Vineeri esine) ja parandada sõiduelamust.

Asukoht: Vilivere tee, Kohila vald.

Parima pakkumise valimise aluseks on soodsaim hind, hinnad esitada kirjalikus vormis.

Nõutav on vähemalt sama mahu ja iseloomuga töö varasema teostamise kogemus. Esitada objekti nimetus, iseloom ja töödemaht.

Tasumine teostatud tööde eest toimub teostatud tööde mahu alusel. Tellija jätab õiguse tellida tööd, mis vastavad eelarvelistele võimalustele.

Hinnapakkumised palun esitada hiljemalt  01.04.2020 kella 10.00-ks e-postile: Karl-Kristjan.Suits@kohila.ee

Tehniline kirjeldus: antud väikehanke tööks on Vilivere tee esimese 6m laiuse ja 900m pikkuse lõigu (5 400 ruutmeetri) 2x pindamine graniitkillustikuga (asukoht näidatud lisa 1 skeemil).

Antud töö juures kõige olulisemaks faktoriks on ajastatus, Vilivere tee on täna remondis ja remonttööd lõppevad hiljemalt mai kuu lõpus (31.05.2020) pinnatava lõigu muldkeha on järgnev: Geokomposiit, killustikalus (h=10cm), Kruusliivast aluskiht (h=35cm) ja Freespurust kiht (h=4cm).

Eduka pakkumise eelduseks on asjaolu, et töövõtja suudab koheselt peale freespuru laotamist pindamisega peale tulla ja selles osas tänase muldkeha ehitajaga (Šeiker teed OÜ-ga) ajalise kooskõla saavutada.

Ehitusprojekt:

Lisa1