Muudatused maakonna bussiliinidel.

Alates 09.12.2020 jõustub muudatus Raplamaa avalikul bussiliinil nr.25 Rapla – Kohila - Tallinn.

Muudatus on seotud Viljandi maantee remondi lõppemisega Tallinnas. Liin 25 hakkab sõitma jälle oma tavamarsruuti ning peatuma Viljandi maantee peatuses, mida remonditööde ajal ei teenindatud. Sõiduplaan on nähtav veebilehel vana.peatus.ee.

Alates 13.12.2020 jõustuvad muudatused Raplamaa avalikel bussiliinidel  1, 3, 4, 7, 9, 9A, 11, 20, 33 ja 34. Muudatused on suures osas seotud Elroni rongide uue sõiduplaaniga, mis hakkab kehtima alates 13.12.2020. Sõiduplaanid on nähtavad veebilehel vana.peatus.ee.

• Liinid 1 ja 3 Rapla raudteejaam – Rapla bussijaam – (Alu)  Muudatused on seotud Elroni uue sõiduplaaniga.
  • Liin 4 Rapla – Raikküla - Metsküla Rapla bussijaamast kell 15.10 väljuv buss hakkab sõitma läbi Villema tee, Keo küla ja Tõnumaa tee peatuse.
  • Liin 7 Rapla – Ingliste – Juuru – Kaiu - Kuimetsa Nädalavahetuse õhtune väljumine Rapla bussijaamast on tõstetud 5 minutit varasemaks. Buss ootab raudteejaamas ära kell 16.40 saabuva Tallinna rongi.
  • Liinid 9 ja 9A Rapla – (Alu) – Hageri - Kohila Muudatused on seotud Elroni rongide uue sõidupaaniga. Muutunud on peatustest väljumise ajad.
  • Liin 11 Rapla – Lelle Õhtuse bussi väljumine Rapla bussijaamast ja Vahastu teelt on tõstetud 5 min varasemaks, et Lellest oleks võimalik rongile ümber istuda. Muutunud on peatustest väljumise ajad.
  • Liin 20 Rapla – Kehtna Muudatused on seotud Elroni rongide uue sõidupaaniga. Muutunud on peatustest väljumise ajad.
  • Liin 33 Märjamaa – Mõisamaa – Valgu – Päärdu - Nurtu Korrigeeritud on peatuste vahelisi sõiduaegu. Muutunud on peatustest väljumise ajad.
  • Liin 34 Märjamaa – Päärdu – Valgu - Raikküla - Rapla Korrigeeritud on peatuste vahelisi sõiduaegu. Muutunud on peatustest väljumise ajad.