« Tagasi

NB! TEADAANNE

Arvestades maailma praegust pandeemilist olukorda ja koroonaviiruse levikut Euroopas ning kasvavaid ohte Eestis, on  Eesti Vabariigi Valitsuse välja kuulutatud eriolukorra, mis  tõttu annab Kohila vallavalitsus teada, et alates 16. märtsist vähemalt kaks nädalat:

Koolid - nii üldhariduskoolid kui huvikool, noortekeskused on suletud. Töö korraldatakse interneti võimalusi kasutades.

Raamatukogude lahtiolekut piiratakse kahele päevale nädalas, teavikute tellimine on elektroonne, et vähendada kontakte. Lugemissaal ja teenindusruumid on külastajatele suletud. Raamatute laenutamise tellimused võetakse vastu elektronposti või telefoni teel.

Lasteaiad tagavad lastele, kelle vanemad vajavad lapsele lasteaiateenust eriolukorra ajal, lasteaiakoha - lahti olevate rühmade arvu võib korrigeerida vastavalt kohalkäijate arvule.

Hageri rahvamaja, Hageri muuseum ja Kohila spordikompleks on külastajatele suletud, seega ei toimu avalikke kontserte, kinoseansse, spordivõistlusi ega muid üritusi.

Kohila vallavalitsus jätkab igapäevaselt oma tööd ja ametniku vastuvõtule on võimalik pöörduda üksnes vastuvõtupäevadel T kell 9.00-12.00 ja N kell 13.00-17.00. Teistel päevadel on vallamaja külastajatele suletud. Võimalusel eelistada ametnikuga suhtlemiseks vahetu kontakti asemel elektrooniliste sidevahendite kasutamist.

Hageri hooldekodus viibivate hoolealuste külastamine pole lubatud.