Riigivara kasutamiseks andmine

Käesolevaga teatame Teile, et keskkonnaminister on 03.02.2016 käskkirjaga nr 97, 15.02.2016 käskkirjaga nr 152 ning 09.10.2015 käskkirjaga nr 909, mida on osaliselt muudetud 29.01.2016 käskkirjaga nr 92 otsustanud kasutamiseks anda avalikul enampakkumisel riigi omandis Keskkonnaministeeriumi valitsemisel olevad kinnisasjad, mis on ära toodud antud kirjale lisatud enampakkumisteates.

Enampakkumise korraldajaks on määratud Maa-amet.

Avalik kirjalik enampakkumine on välja kuulutatud 16.03.2016 vastava teate avaldamisega ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded ja Maa-ameti kodulehel www.maaamet.ee.

Käesolevaga palume Teil tutvuda avaldatud teatega ning juhul kui Teil on teada asjaolusid, miks riik ei peaks mõnda teates nimetatud kinnisasja kasutamiseks andma, palume Teil sellest võimalikult kiiresti ning kindlasti enne 24.03.2016 Maa-ametile teada anda, et saaksime vajadusel kasutamiseks andmise peatada. Kui nimetatud asjaolud puuduvad, siis kirjale vastama ei pea.

Lisaks kui peate vajalikuks, siis edastage see teade potentsiaalsetele huvitatud isikutele.

Palume kohalikel omavalitsustel võimalusel avaldada kohalikus väljaandes teade Maa-ameti poolt korraldatava enampakkumise kohta enne enampakkumise tähtaega järgmises sõnastuses:

„Maa-amet on välja kuulutanud avaliku kirjaliku enampakkumise piirkonnas asuvate kinnisasjade kasutamiseks andmiseks. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 01.04.2016. Täpsemat informatsiooni saab Maa-ameti kodulehelt aadressiga www.maaamet.ee."

Juhul kui teate avaldamine on tasuline, palume sellest eelnevalt teavitada.

Lugupidamisega

Anne Toom